Master's Slave
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Master's Slave

rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The sun goes down...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tachibana Hiroto
Slave
Tachibana Hiroto


Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/04/2013

The sun goes down... Empty
MesajSubiect: The sun goes down...   The sun goes down... EmptyMar Apr 09, 2013 8:13 am

Ma uitam aproape mirat la marea ce se intindea in fata mea, in timp ce incepusem sa pasesc pe nisipul ce era cald inca. Trecuse destul timp de cand nu mai iesisem, orasul si casa aceea blestemata ma sufocasera de-a binelea, mai ales stapanii fitosi care erau cu ochii pe mine. Am oftat incet apoi m-am descaltat, luandu-mi adidasii in mana si continuandu-mi calatoria pe plaja, in timp ce granulele fine mi se strecurau printre degete, oferandu-mi o senzatie placuta si calda. Am ajuns in cele din urma aproape de apa, un val mic acoperindu-mi picioarele in momentul cand m-am oprit. Am privit acel albastru spre violet din cauza soarelui ce apunea si am schitat un zambet ironic, multi s-ar fi simtit liberi in momentele alea, eu ma simteam totusi la fel de captiv in viata asta de rahat.
Sus In jos
Sayaka Ama
Slave
Sayaka Ama


Mesaje : 13
Data de înscriere : 08/04/2013

The sun goes down... Empty
MesajSubiect: Re: The sun goes down...   The sun goes down... EmptyMar Apr 09, 2013 11:23 am

Dupa ce mam saturat sa ma plimb,plus ca nu suportam nisipul intre degetele de la picioare, miam aruncat pe jos tenisi si tricoul ramanand in blugii 3 sferti mulati si in sutienul meu negru si am sarit in apa improscand stropi cristalini de apa in toate directiile.Eram intrun mini-golfulet deci nu erau valuri mari asa ca puteam plutii pe spate in liniste fara sa fiu data la fund.Asadar mam asezat pe spate si am inchis ochii cantand un cantecel in japoneza care mia ramas imprimat in minte inca de pe cand eram in generala.Incercam sami iau mintea de la situatia in care eram.As fi vrut sa pot da timpul inapoi si sa nu ma fi amestecat vreodata in chestia asta cu sclavii insa nu aveam ce face acum.Puteam doar sa profit de micile iesiri ca aceasta si sa ma bucur de singuratatea oferita de ele.
Sus In jos
 
The sun goes down...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Master's Slave :: Outside :: Plajă-
Mergi direct la: