Master's Slave
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Master's Slave

rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Breathe Again

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 5:47 am

Nu mai avu un stapan de ceva timp si chiar ii lipsea asa ceva. In seara asta avea loc inca o ceremonie de cumparare a sclavilor, spera sa-si gaseasca si el un maestru in noaptea asta.
Facu dus, se epila peste tot, isi aranja parul si lua pe el o pereche de boxeri mulati, plus un tricou, ce i se mula perfect pe al sau fund bombat. Cobori in sufragerie, asezandu-se in mijlocul camerei, in rand cu ceilalti sclavi. Acum trebuiau doar sa ma mai apara si potentialii stapani.
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 5:51 am

Kazuya se plictisise sa stea singur mai tot timpul iar un prieten ii recomandase un loc de unde putea sa-si cumpere un sclav. Desi nu a mai avut asa ceva pana acum, suna destul de interesant si cu siguranta avea sa se descurce. Era faimos, bogat, si pana si stilul lui nebun era apreciat si invidiat de foarte multi.
Ajunse in acea vila de unde-si putea cumpara un sclav si privi atent in jur, patronul intampinandu-l cu mult respect caci il recunoscuse si stia ca era o mare vedeta, in special in Japonia.
Kazuya nu se prea dadea in vant dupa asta asa ca incerca sa-i ignore complimentele si linguselile pe cat de mult pozisibil, oftand usor cand vazu ce agitatie crease cu prezenta lui.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:02 am

Niciun potential stapan nu parea interesant, sau macar sa fie dragut. Nu gasea nimic interesant in ei, nimic care sa-i trezeasca un interes anume, sa il faca sa fie doar al lor. Ofta, privi prin jur, aparu cineva interesant. I se parea cunoscut tipul, sigur era un cantaret din Japonia, da nu ii venea in minte numele lui.
Dori sa se indrepte spre acesta, pentru a-l cunoaste, dar un alt tip il apuca de mana, tragandu-l la el. Dylan stramba din gura, caci nu il dorea pe tipul asta, dar nu avea voie sa plece daca barbatul nu dorea, sau daca nu il solicita altcineva.
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:06 am

Intra in camera unde erau acei sclavi si ii privi cu atentie dar nici unul nu ii trezi interesul. Patronul se tinea scai de el ca sa se asigure ca era multumit si sa-i stea oricand la dispozitie dar devenea enervant si, totusi, poate ca era folositor...
Kazuya isi puse ochii pe un anume sclav, ranjind strengareste in coltul gurii. Nu ii pasa ca statea de vorba cu un alt tip si ca era posibilul lui cumparator.
-Vreau sa-l cunosc pe tipul ala.
Arata cu degetul spre pusti, continuand sa-l priveasca atent si ranjitor, patronul dand imediat afirmativ din cap si se duse sa-l cheme, in timp ce Kazuya se aseza pe un fotoliu.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:08 am

Cand il auzi pe patron rasufla usurat, privi spre barbatul la care trebuia sa se duca, rugandu-se sa fie acel tip. Zambi larg, cand dorinta ii fu indeplinita si se indrepta spre barbat.
-Buna! Sunt Dylan! Spuse vesel si se aseza pe manerul din dreapta al fotoliului, asa cum era obiceiul. Nu avea voie sa se atinga de barbat pana cand acesta nu ii cerea.
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:11 am

Isi indrepta privirea spre pusti atunci cand isi facu aparitia si ranji iarasi in coltul gurii, piercing-urile miscandu-se si ele putin.
-Kazuya, incantat.
Spuse scurt ca apoi sa-l analizeze atent. Isi lasa o mana pe piciorul lui, mangaindu-l, observand ce piele fina avea. Lui Kazuya ii placeau tipii cu pielea fina si lipsiti de defect cum era pustiul.
-Spune-mi, Dylan: daca eu te-as cumpara, la ce te-ai astepta din partea mea ca si stapan?
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:21 am

Acum ca ii auzi numele realiza si cine este. Ii placeacum canta, stiind aproape toate piesele lui.Zambi cand ii simti mana pe picior, asta era un semn bun. Cazu pe ganduri, nestiind ce sa raspunda la intrebarea barbatului.
-Nu stiu. E greu sa-ti dai seama de cum se comporta cineva ca si stapan. A spus ridicand din umeri, nestiutor. Dar nu m-as supara sa ma cumperi. A zis zambind dulce.
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:23 am

-Eu o sa fiu aproape tot timpul plecat prin turnee si uneori o sa te pot lua cu mine, alteori nu si va trebui sa stai acasa si sa ma astepti. Iti convine asta?
Intreba in timp ce continua sa-i mangaie piciorul caci ii placea mult senzatia oferita de pielea lui fina. Ca si japonez, avea o boala cu chestia asta, si cu ochii mari si frumosi iar pustiul se incadra iarasi in categoria asta. Plus ca ii vazuse si fundul si trebuia sa recunoasca ca nici unele fete pe care le intalnise nu au avut asa ceva.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:25 am

Dadu afirmativ din cap cand in auzi.
-Nu e nicio problema. Nu ma supara sa stau singur. A spus zambind larg.
Nu il deranja deloc ca barbatul avea concerte si nu va putea sa il ia mereu cu el, defapt ii convenea. Inainte statea mai mereu cu stapanii si ajungea sa se plictiseasca, caci rar mai avea momente in care putea sa fie singur.
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:28 am

-Inteleg.
Spuse scurt si isi retrase mana, indepartandu-se de acesta fara a mai spune nici un cuvant in plus, de parca s-ar fi suparat si a renuntat la ideea de-al cumpara insa, nu era deloc asa.
Se apropie de patron si ii spuse ca vroia sa-l cumpere pe pusti si isi scoase carnetul de cecuri din buzunarul de interior al hainei pe care o purta, oferindu-i acestuia un cec barosan, cu mult peste costul pustiului din cate ii spuse patronul dar nu-l interesa.
Dadu indiferent din umeri si isi baga mainile in buzunar, apropiindu-se de pusti.
-Haide, sa mergem acasa.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:31 am

Se bosumfla cand vazu ca barbatul pleaca. Ofta, fiind sigur ca s-a suparat, sau ceva asemanator si nu il mai dorea. Privi prin jur, dar nimeni altcineva nu reusea sa ii trezeasca interesul, el il vroia pe Kazuya.
Cand la auzit pe barbat a zambit larg, fericit, ridicandu-si privirea. Dadu imediat afirmativ din cap si ii facu semn sa astepte.
-Ma duc sa ma imbrac si sa-mi iau hainele. Spuse vesel si urca in camera lui. Trase o pereche de pantaloni mulati pe el si isi lua bagajul, care era deja facut.
Cobori la barbat, zambind larg.
-gata. Spuse vesel
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:34 am

Ranji in coltul gurii si dadu afirmativ din cap, aprinzandu-si o tigarea intre timp. Se gandea ca poate viata alaturi de pusti o sa fie mai interesanta. Va pleca cu el in Japonia chiar astazi caci terminase cu concertele aici, in strainatate, si avea o multume de lucruri sa-i arate, sperand ca ii va placea in Tokio.
Isi indrepta privirea spre pusti cand isi facu aparitia, ranjind iarasi.
-Sa mergem.
O lua inainte si iesi afara unde o masina de lux ii asteptau. Se urca in masina impreuna cu Dylan si ii spuse soferului sa-i duca la hotel.
-Ai pasaport si acte de identitate?
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:36 am

Il urma pe barbat, urcand apoi in masina. Cand il auzi cauta prin bagaj, sa vada daca si-a luat sau nu actele. Din ce isi amintea el le impachetase. Zambi, cand isi gasi pasaportul si buletinul.
-Da, le am. Dar unde mergem? Intreba curios, iar apoi realiza ca sigur vor pleca in Japonia. O sa locuiesc in Tokio? Intreba uimit, plin de speranta si bucurie in ochi
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:39 am

Ii lua pasaportul si buletinul, uitandu-se cu peste ele cu atentie. Ii mai trebuia o stampila ca sa poata pleca din tara dar asta se rezolva foarte repede.
-Dar unde altundeva credeai ca o sa locuiesti?
Spuse ironic continuand sa se uite peste actele lui, observand ca nu mai plecase niciodata cu avionul in afara tarii sau, ma rog, nu trecuse de granita.
-Eu stau in Tokio asa ca si tu vei sta acolo de-acum inainte. Vom pleca azi, ca sa sti.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:42 am

zambi fericit cand auzi ca vor pleca chiar azi. Nu mai plecase niciodata din tara si abea astepta, mai ales ca Tokio era printre orasele lui preferate. Il pupa pe obraz pe barbat, in semn de multumire ca la cumparat si apoi si-a asezat capul pe umarul lui, zambitor. Mereu statea astfel in masina, cand era cu al sau stapan.
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:45 am

Il privi usor surprins cand il sarutase atat de brusc pe obraz, chicotind amuzat in sinea sa. Il lasa sa stea asa cum dorea si astepta pana ce au ajuns la hotelul de cinci stele. Iesi din masina si ii lua bagajul pustiului ca apoi sa intre si sa cheme liftul ce i-au dus la camera lui Kazuya. Scoase cardul din buzunar si deschise usa, intrand, ca apoi sa o inchida in urma lui.
Ii lasa bagajul pe canapea si se dezbraca de haina, fiind mai lejer acum.
-Daca iti este foame, comanda ceva.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:53 am

Il urma cuminte pe barbat, in liniste. Privi camera, cand intra in aceasta, zambind larg. Era mare si arata super, se vedea ca este hotel de cinci stele. Dadu negativ din cap la vorbele stapanului sau, dandu-si apoi pantalonii jos. Mereu statea doar in boxeri si tricou prin casa.
-Pot fuma? Intreba curios, privindu-l pe barbat
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:57 am

-Sigur.
Dadu indiferent din umeri si isi dadu sapca din cap, ca apoi sa-si dea jos si tricoul, ramanand in bustul gol.
-Ma duc sa fac un dus si sa ma pregatesc de plecare. Daca vrei ceva, sa spui.
Ii facu cu ochiul si intra in baie, lasand usa usor crapata. Se dezbraca complet si intra sub dus, lasand apa fierbinte sa-i curete atat corpul cat si parul, avand de gand sa-l intinda cu placa apoi.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 6:59 am

Zambi auzind ca poate fuma. Il privi cand a ramas la bustul gol, muscandu-si buza inferioara, arata bine, plin de tatuaje si nici gras, nici slabanog, exact cum ii placea lui Dylan.
Si-a luat pachetul de tigari din bagaj si a aprins una, la geam. Ii placea sa fumeze la geam, caci astfel putea sa admire si minunata priveliste ce o oferea hotelul
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 7:04 am

Dupa ce termina cu dusul iesi din el si incepu sa-si stearga trupul, legandu-si prosopul in jurul taliei. Se apropie de oglinda si lua feonul, uscandu-si complet parul ca apoi sa ia placa si sa-l indrepte cat de mult posibil.
Lua suvite din el si incepu sa-l impleteasca, fiind obisnuit sa faca toate aceste lucruri intr-un timp cat mai scurt posibil. Se si machie caci ii placea sa umble asa, apoi iesi din baie si intra in camera unde se imbracase, intorcandu-se la pusti.
-Pregatit pentru lunga calatorie?

outfit
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 7:06 am

Termina de fumat si arunca chistocul pe geam, intinzandu-se apoi in pat. Privi cateva clipe prin jur, avea un sentiment bun legat de Kazuya. Era sigur ca barbatul il va trata asa cum trebuie si nu se va comporta ca un nesimtit cu el.
Dadu drumul la televizor, privind la o emisiune de talente, pana cand aparu el in camera. Dadu afirmativ din cap, lua pantalonii pe el si zambi.
-Gata de plecare. Spuse vesel
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 7:08 am

-Perfect atunci.
Ranji strengaresc si isi lua telefonul, sunand pe un tip. Acesta venise imediat in camera si lua bagajele celor doi, iar Kazuya ii dadu acestuia pasaportul pustiului ca sa faca de rost de acea stampila, pana ce ei vor ajunge la aeroport, tipul spunand ca aveau sa-l gaseasca acolo.
-Sa mergem, pustiule. Vreau sa ajung cat mai repede acasa.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 7:10 am

Dadu afirmativ din cap si il urma in masina. Se aseza iarasi cu capul pe umarul lui, privind pe geam, la cladirile pe langa care treceau. Zambea, era fericit ca avea sa paraseasca aceasta tara, cu un astfel de stapan. Parea foarte de treaba si avu noroc ca il alesese tocmai pe el, dintre toti sclavii care erau acolo.
Sus In jos
Kazuya Tanaka
Master
Kazuya Tanaka


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 7:13 am

Urca si el in masina si il lasa pe pusti sa stea asa cum dorea, aprinzandu-si o tigare intre timp caci avea destul timp sa fumeze pana ce vor ajunge la aeroport. Ca sa evite orice aglomeratie si fanii insterici, vor intra pe altundeva si vor fi dusi la avionul privat ce-i va duce in Japonia.
-Ce-ai vrea sa facem prima data cand ajungem in Tokio?
Intreba in timp ce se uita pe geam si isi fuma linistit tigarea.
Sus In jos
Dylan Keith
Slave
Dylan Keith


Mesaje : 19
Data de înscriere : 08/04/2013

Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again EmptyMar Apr 09, 2013 7:15 am

Ramase pe ganduri, nestiind ce sa zica. Niciodata nu hotara el ce faceau, ci intotdeauna stapanul.
-Ce vrei tu, doar tu esti stapanul meu. Spuse zambind larg.
Nu il deranja niciodata sa admita ca are un stapan, ii placea, uneori, daca maestrul nu era violent.
Dylan s-ar fi asteptat ca deja sa ii ceara o partida. Deobicei toti stapanii pe care ii avura ii cereau asta prima data.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Breathe Again Empty
MesajSubiect: Re: Breathe Again   Breathe Again Empty

Sus In jos
 
Breathe Again
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Master's Slave :: Mansion :: Living-
Mergi direct la: