Master's Slave
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Master's Slave

rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tell ya something that ya might like to hear [privat]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kim Jaejoong
Stripper
Kim Jaejoong


Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/04/2013

Tell ya something that ya might like to hear [privat] Empty
MesajSubiect: Tell ya something that ya might like to hear [privat]   Tell ya something that ya might like to hear [privat] EmptyDum Apr 07, 2013 4:00 am

Isi incepea tura de la bar si nu stia de ce, simtea emotie scenica pentru prima oara. Inca era in cabina de schimb, impreuna cu colegii sai, asa-zisii “gogo-boys”. Isi privi imbracamintea sumara in oglinda si isi musca buza inferioara. Visase cu cateva clipe in urma ca se impiedica pe scena si nu dorea ca visul lui sa devina realitate.
- “Oh Jaejoong, revinoti, asa ceva nu o sa se intample!” se auto-stimula, privindu-si reflexia.
Isi aranja mai bine vesta de piele, singura ce ii acoperea pieptul, cureaua de la pantalonii la fel, de culoare neagra si palaria. Da, tema din seara respectiva era cowboy. I s-a parut din prima clipa palpitanta, de cum auzise de asta.
Ofta puternic, de parca si-ar lasa gandurile in cabina de proba si iesise ultimul din ea. Ajuns pe scena, isi privi bara pentru cateva clipe si asculta muzica. Isi musca buza inferioara, insa tura aceasta era diferit, de parca intrase altcineva in el, iar un zambet se razli pana in coltul gurii si in scurt timp incepuse sa danseze cat mai senzual posibil, placandu-i sunetele ce se auzeau in jurul sau, din partea oamenilor. Era cu adevarat in propria sa lume.
Tachina mult timp publicul cu lucrurile pe care le facea, grabindu-le pofta de a se descotorosi de putinele haine care le avea pe el, cat mai repede.
Sus In jos
Tachibana Hiroto
Slave
Tachibana Hiroto


Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/04/2013

Tell ya something that ya might like to hear [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Tell ya something that ya might like to hear [privat]   Tell ya something that ya might like to hear [privat] EmptyMar Apr 09, 2013 6:55 am

Mi-am trecut alene mana prin parul cam ciufulit ce-i drept, dar numai asta nu ma preocupa pe mine. Am intrat in bar, abtinandu-ma din a-mi imprastia privirea si a analiza ceea ce se afla prin jurul meu caci o stiam prea bine, as fi mers si cu ochii inchisi. M-am asezat la o masa si am comandat un whisky. Am scotocit prin buzunarul blugilor pana ce am gasit o tigara ratacita si l-am rugat pe cel de langa mine sa mi-o aprinda, nu paru deranjat de asta, ba chiar era vesel, sigur luase ceva la bord, ceva mai mult... Mi-am strecurat-o apoi intre buze si am inceput sa inhalez fumul nociv ce ma gadila pe gat si imi dadea o stare placuta, aproape nostalgica, pe care mi-o doream inconstient. Am prins-o apoi intre degete, expirand fumul si ridicandu-mi privirea pentru a vedea atractia noptii, un tanar imbracat in cowboy ce urma sa scape de putinele accesorii destul de curand. Ochii mei i-au urmarit cu atentie fiecare trasatura, era chiar bun tipul, lucru care se lasa cu aparitia unui zambet parsiv in coltul gurii, destul de greu de observat. Se misca pe ritmul muzici, lasciv si provocator, facandu-i pe majoritatea idiotilor sa urle ca niste caini in calduri. Mi-am proptit barbia in mana si am continuat sa-l fixez cu privirea, curios sa-l vad complet gol.
Sus In jos
Kim Jaejoong
Stripper
Kim Jaejoong


Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/04/2013

Tell ya something that ya might like to hear [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Tell ya something that ya might like to hear [privat]   Tell ya something that ya might like to hear [privat] EmptyMar Apr 09, 2013 11:13 pm

Continua sa se miste pe ritmul acela provocator, dandu-si incet putinele haine jos. Se scapa repede de vesta, curea si pantaloni, numai dupa cateva balansari a corpului. Insa se opri in clipa in care ajunse la boxeri, ramanand in ei. Chiar la fix, daca s-ar putea spune ca melodia se termina si toti se retrasera inapoi in cabina.
Rasufla ingreunat, din cauza sudorilor ce il treceau, era totusi mult prea cald pentru el pe scena aceea si incepuse sa se imbrace foarte normal, mai ales fata de tinuta perversa care o avea inainte.
Iesise imediat dupa din cabina si se indrepta spre bar, insa nici bine nu ajunse ca deja cineva isi strecura cartea de vizita la el in buzunar, cand o scoate zari si numarul de pe spate, dar in clipa in care se intoarse – acel om numai era acolo. Da repede mai dispar.
Barmanul ii daduse un cocktail alcoolic de cum ajunse la tejghea si imediat i se adresa cu o intrebare:
- Mai stai?
- Oh nu, eu mi-am terminat tura... ii raspunse imediat ce ii aluneca alcoolul acela pe gat.
Aseza paharul inapoi pe lemn si incepuse sa se invarta de cateva ori pe scaunul rotund. Era prea vesel, acum ca nu a reusit sa se impiedice.
- “ Desi sunt multe atractii aici!” gandi apoi, dandu-si un ochi si prin sala, insa se abtinu din a avea reactii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell ya something that ya might like to hear [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Tell ya something that ya might like to hear [privat]   Tell ya something that ya might like to hear [privat] Empty

Sus In jos
 
Tell ya something that ya might like to hear [privat]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Master's Slave :: The club :: Bar-
Mergi direct la: