Master's Slave
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Master's Slave

rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I want to reconcile the violence in your heart

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyVin Apr 05, 2013 6:58 am

Imbracat cat se poate de sumar, Shane cobora treptele ce duceau inspre piscina, lasandu-si antebratul sa-i protejeze ochii de razele violente ale soarelui . Era deranjat de galagia din jur, insa constientiza ca nu suporta nici linistea ; din contra, il agita mai mult decat mintea sa ar putea plasmui. Buzele ii urmareau conturul unui pahar cu vodka, trecandu-si din cand in cand limba peste picaturile de alcool ce ramaneau pe suprafata acestora. Simtea o vaga aroma de lamaie, in ciuda a ceea ce el isi permitea sa bea ; gatul il ardea iar corpul ii era molesit din cauza caldurii. Nu dupa mult timp se aseza pe marginea piscinei, lasandu-si picioarele invaluite pana la jumatate de apa. In acel moment, muschii i s-au contractat, lasand paharul in dreptul sau, langa propria coapsa. Avea o senzatie de energie a carei origine nu isi gasea motivatie; insa elidand acest amanunt, stia ce anume isi dorea in momentul de fata. Rase la acest gand, privind inspre cladire si incercand sa se convinga de faptul ca parintii sai ar putea veni in orice moment. Cu siguranta nu ar fi dorit sa fie surprins in altfel de ipostaze fata de cele anterioare. Inghiti in sec , lasandu-si apoi corpul in totalitate acoperit de apa si privind inspre fundul bazinului acvatic. Probabil daca s-ar fi nascut in alta familie nu ar fi avut intocmai acest caracter ; sau poate ca personalitatea o ai inca dinainte de a intra in contact cu realitatea. Ofta, fixandu-si pierdut cadrul vizual asupra unui baiat brunet, vizibil mai scund fata de el. Zambi, iesind in cele din urma din apa si stergandu-si trupul cu un prosop, pasind catre acesta. Adora modul in care arata, in care-l privea cu supunere de fiecare data si buzele ale caror contur era intiparit atat de perfect. Mirosul pielii baiatului era cel ce dadea tenta erotica atmosferei, de fiecare data trupul incalzindu-i-se. In antiteza cu toate aceste momente, niciodata nu se atinsese de el in modul acela - dorea sa-l tina pana cand latura sa salbatica avea sa-i devoreze intreaga inocenta. Isi lasa varfurile degetelor sa-i urmeze muchia maxilarului, ca apoi sa-i prinda barbia si sa-i ridice privirea asupra sa. Unde ai fost pana acum ? Intreba pe un ton grav, ridicandu-si o spranceana, doar pentru ca apoi sa ofteze ingreunat. Vreau sa ma ungi pe spate cu lotiune. Ii sopti pervers la ureche si isi musca propria buza, pasind in cele din urma spre sezlong.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyVin Apr 05, 2013 7:27 am

Nu putea chiar sa se planga de viata pe care o avea. Ca si slave, ii era usor sa supravietuiasca in lumea asta si nu trebuia sa-si faca griji in legatura banilor sau a unui acoperis asupra capului. Avea un master destul de bun desi, uneori, mai intrecea limita dar Min nu ii spunea absolut nimic. Era bun cu el si nu-l trata urat cum alti stapani isi trateaza sclavii, iar pentru asta ii era foarte recunoscator.
Purta doar acei pantaloni scurt de plaja, bantuind imprejmuirile piscinei. Privea atent in jur si vedea multi stapani cu sclavii lor si se bucura ca nu era singurul de-aici ce venise cu stapan dar, ura cand vedea cat de urat se comportau unii cu bietele fiinte.
Ofta si se indrepta spre locul unde ii era stapanul, observand ca acesta se apropia de el. Inima ii batea groaznic de tare in clipa cand privirile lor s-au intalnit si cand degetele lui ii urmara linia maxilarului. O tenta rosiatica ii cuprinse obrajii, mai ales cand ii sopti in modul acela la ureche si nu a mai fost in stare sa scoata nici un sunet, desi ar fi vrut sa-i raspunda stapanului sau.
De fiecare data cand acesta se comporta asa, il facea pe Min sa inremeneasca in loc, sa amuteasca si sa doreasca sa-si infinga mana in piept doar pentru a-si calma inima.
Dadu afirmativ din cap si se apropie de sezlongul stapanului sau, luand tubul in care se afla lotiunea, pregatind sa-si unga stapanul, asa cum ii ceruse.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyVin Apr 05, 2013 11:48 am

Nu-si explica lipsa de activitate din partea tanarului, insa ii cuprinse incheietura mainii cu lotiunea, ghidandu-i-o pe intreaga suprafata a abdomenului sau. Isi incorda intre timp muschii, simtind delicatetea pielii acestuia, ce parca ii electriza pana si simturile. Zambi amuzat, indepartandu-si palma si privind in jur, caci i se paruse ca tanarul fusese captivat de un cu totul alt aspect. Si totusi, ce-ar putea fi prioritar in fata sa ? Se incrunta, ridicandu-se de pe sezlong si marai ca acesta sa nu se miste din loc. Lua paharul pe care-l lasase pe marginea piscinei, lasandu-l sa se sparga in urma contactului cu suprafata dura. Probabil atrase atentia, insa nu acesta ii era scopul - cuprinse intre degete un ciob, astfel incat sa si le zgarie, lasand in urma picaturi mici de sange. Inca tinand sticla in propria palma, merse catre brunet, ridicand mana la nivelul acestuia. Daca ai fi fost atat de atent precum erai cu ceea ce ne inconjoara, probabil ai fi putut evita ca asta sa se intample. Ingana pe o tonalitate dura, echilibrata, ca apoi sa se intinda inapoi pe sezlong. Stia ca erau rani superficiale si ca nu necesitau o urgenta interventie medicala, motiv pentru care isi inchise ochii si zambi stangaci. Nu vreau sa te mai uiti la nimeni altcineva. Esti al meu. O spuse pe un ton ridicat, dorind sa-si confirme siesi acest lucru. Ofta, ridicandu-se in sezut si-si lasa mana sanatoasa sa-i cuprinda din nou barbia, nerezistand tentatiei - dorise de mult sa-l sarute, iar in ciuda faptului ca parintii nu-i stiau orientarea sexuala, acum era momentul in care-si pierduse controlul. Limba ii patrunse printre buzele baiatului, ochii inchizandu-i-se , insa se retrase la scurt timp. Pusti prost. Adauga scurt, sarutandu-l pe frunte si se ridica-n picioare. Tu vii cu mine. Ingana mana reactionand inainte si cuprinzandu-i-o pe cea a baiatului intr-a sa, elidand diferenta sociala intre ei. Pasi spre baie, tragandu-l pe Min dupa el, intrand intr-una din cabina. Nu-ti fac nimic. Murmura in timp ce-i mangaie obrazul, muscandu-i buza inferioara, apoi baza gatului, dupa care i le sarutase intr-un mod tandru. Nu stia ce i se intampla cu el, insa nu reusea sa fie la fel de violent ca si cu ceilalti din jurul sau.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyVin Apr 05, 2013 12:37 pm

Inima ii galopa iarasi ca o nebuna in clipa cand acesta i-a cuprins mainile si a inceput sa i le miste pe propiul piept. Era total cu capul in nori in clipa de fata si era iarasi foarte imbujorat. Cand asta se intampla, cand stapanul lui il atingea, ii vorbea sau facea orice alt lucru ce-l implica si pe el, nu mai putea spune nimic si nici macar nu putea sa fie atent din cauza batailor puternice ale inimii insa, de data asta a fost trezit de acel marait ce l-a luat prin surprindere si l-a speriat putin.
Il urmari cu privirea insa era prea ametit ca sa-si dea seama ce vroia sa faca stapanul lui. Tresari speriat cand paharul lovise pamantul si cand se sparse, corpul tremurandu-i usor in prezenta stapanului sau care, acum, ii vorbea pe un ton ce nu-l mai folosise niciodata si nu stia cum sa reactioneze, mai ales ca era si ranit din cauza acelor cioburi.
A vrut sa faca ceva legat de acel amanunt dar nu se putea misca din loc iar replicile acestuia il faceau mai confuz decat era in clipa de fata si il speriau si mai mult caci nu stia ce se intampla cu acesta, unde gresise si de ce il suparase.
Ar fi vrut sa ii explice dar nici asta nu mai apuca din cauza ca buzele i-au fost cuprinse in sarut la care nu se asteptase deloc. Il privea mirat, imbujorandu-se iar, inima batandu-i ca o nebuna in piept, mai ales cand i-a simtit limba in propia cavitate bucala.
Era ametit si nu a putut reactiona sau spune nimic, doar s-a lasat tras dupa stapan pana intr-o cabina a baii. Il privea atent, tremurand usor caci nu stia ce avea stapanul lui de gand cu el insa nu incerca sa fuga ca nu cumva sa-l enerveze si mai tare. Avea incredere in el cand spunea ca nu avea sa-i faca nimic.
Isi inchise ochii, scapand usoare sunete cand gatul i-a fost sarutat, fiind un loc foarte sensibil pentru el, lasandu-si iarasi buzele cuprinse intr-un sarut diferit de cel mai devreme. Acesta era mult mai placut si il facuse sa-i raspunda si el, oarecum, ceva mai stangaci caci prezenta stapanului si faptul ca acesta il atingea si saruta, il facea pe Min foarte ametit si iar era cu capul in nori din cauza lui.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyVin Apr 05, 2013 1:00 pm

Tremuratul acestuia il facea sa para mult mai inocent in conceptia lui Shane, ce era in extaz datorita acelor sunete ce se izbeau de propriul timpan. Isi cobora mainile in dreptul feselor acestuia, privirea cazandu-i asupra abdomenului sau. Rase scurt, dupa care-l saruta fugitiv pe buze si-l cuprinse in brate. Min reprezenta una dintre slabiciunile sale, insa in ciuda faptului ca a constientizat de mult asta, nu reusea sa retuseze cu nimic acest amanunt. Isi drese vocea, tragandu-l afara din cabina si pasind spre chiuveta, astfel incat sa-si curete zgarieturile de sange. In tot acest timp ii privea reflexia tanarului in oglinda, surazand slab. Ar trebui sa te speli pe fata. Nu cred ca aburii sunt de vina pentru rosul ala din obraji.Marturisi amuzat, dupa care isi trecu varfurile degetelor umede deasupra obrajilor acestuia. Probabil era unul dintre putinii care-si tratau astfel sclavii, insa in antiteza cu tot ce ar fi vrut sa-i faca lui Min, sentimentele isi marcau o propriei prioritate si influenta. Isi lasa buzele sa se arcuiasca intr-un zambet sters, auzind ca si ecou toate acele sunete de cand ii atinsese gatul. Si daca as vrea sa te culci cu mine, ai face-o ? Murmura suspicios, stomacul strangandu-i-se intrigat de propria intrebare. Ce vorbea ? Erau statuturi sociale total opuse, ca sa nu mai spuna si de indatoririle unul fata de altul.Daca ti-as cere asta, fara ca pentru mine sa fie ceva.. sa nu reprezinti mai mult decat unul care a fost al meu... in ciuda acestor lucruri, ai accepta? De fapt, tu trebuie sa te supui, nu? In cazul in care iti cer sa iti tai venele, nu ai cum sa spui nu, corect? Continua acel mic interogatoriu retoric, ce nu necesita neaparat interventia tanarului. Dar tu stii ca nu as fi capabil sa-ti cer asta. Sau ma rog, toate astea. Si totusi, daca as face-o? Intreba in timp ce-si trecu limba peste buze, lasandu-si o mana pe obrazul sau. Insa nu pentru mult timp caci si-o retrase, doar pentru ca apoi sa-l loveasca peste acesta -sau asta s-ar fi presupus ca ar fi avut intentia de a fi. Inghiti in sec, privindu-si mana tremuranda si incepu sa rada. Abia daca ti-am atins pielea.. Esti asa de inocent, incat ma cutremura gandul ca as putea sa distrug ce e mai frumos in tine si sa inlocuiesc totul cu ura. Vreau sa ma iubesti, indiferent de ceea ce simt eu. Am nevoie de afectiunea ta. Spuse, privindu-si pret de cateva secunde reflexia. Trebuia sa faca ceva . Si avea sa ia o decizie cand va ajunge in propria camera, inchis cu propriile ganduri. Ii cuprinse din nou obrazul in mana, lasandu-si buzele sa i le atinga pe cele ale lui Min.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptySam Apr 06, 2013 2:03 am

Tresari scurt cand ii simti mainile si incerca sa ramana calm dar, ii era greu. Abia daca mai putea respira cum trebuie; prezenta stapanului sau il coplesea total.
Se lasa tras afara din cabina si il privi usor ezitat pe Shane, ca apoi sa se uite in oglinda si sa observe cat de rosu putea sa fie in obraji. Nici nu se mira, avand in vedere la ce a fost supus pana acum si, totusi, nu ar trebui sa se comporte asa. Pana la urma era si el barbat iar un barbat nu ar trebui sa se comporte ca o adolescenta indragostita.
Ofta si il privi iarasi in clipa cand degetele lui umede ii atinse obrazul, cuvintele acestuia luandu-l prin surprindere pe brunet. Mari usor ochii si il asculta atent, fara a avea posibilitatea de-a raspunde caci, nici macar nu stia ce sa spuna ca stapanul lui sa fie multumit si sa nu-l enerveze ca apoi sa se razbune.
Normal ca el nu reprezenta nimic pentru Shane. Era un simplu slave ce a fost cumparat de catre acesta si trebuia sa se supuna orice ar fi, indiferent de cererile acestuia, indiferent cat de ciudate sau nepotrivite- el trebuia sa il multumeasca.
Inchise scurt ochii cand obrazul sau se presupuse a fi lovit, ramanand tacut. Isi inclesta pumnii abtinandu-se de la tremuratul lui caracteristic.
-M-mereu am sa fac tot ce iti vei dori.... Indiferent de ce imi vei cere... Eu-eu mereu am sa te iubesc, stapane...
Spuse pe o voce joasa, usor tremuranda si sfioasa in timp ce privea in jos, avand capul usor aplecat.
Isi ridica privirea asupra lui cand ii simti iarasi mana pe propiul obraz, inchizandu-si lent ochii cand buzele stapanului sau le atinse iarasi pe ale lui. Simtea fiori in tot corpul si inima ii batea iarasi puternic dar incerca din rasputeri sa se controleze.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptySam Apr 06, 2013 3:11 am

Se indeparta milimetric de chipul sau, cadrul sau vizual axandu-i-se asupra privirii acestuia ce pe moment i se parea ca emanau frica. Nu stia ce sentiment avea acum tanarul, de ce tremura sau de ce se supunea lucrurilor pe care i le facea. Nici nu ma asteptam sa fie altfel. Ingana la scurt timp, retragandu-si mana si schitand un zambet stangaci. Nu era intocmai cea mai placuta situatie, insa interiorul sau continua sa se zbata intrigat. Murmura cateva injuraturi, sprijinindu-se cu palmele de marginea chiuvetei, in timp ce-si privea reflexia in oglinda. Vroia sa domine, nu sa fie supus de propriul sclav - dorea sa detina taria de a-l atinge in toate modurile pe care propria minte le proiecta. Ofta ingreunat, inchizandu-si ochii, ca apoi sa-si faca un mic avant si sa plece din dreptul oglinzii. Il crispa sa-l stie pe tanar ca facand orice doar datorita claselor sociale - a relatiilor pe care banii si principiile le impuneau. Era adevarat ca nu-l iubea.. sau cel putin, nu se gandea intocmai acum la asta. Era ca si aproape logodit cu o femeie perfecta - cu bustul generos, pielea alba ce contrasta buzele excesiv de rosii. Dar din cauza lui Min nu indraznea sa isi ia un asemenea angajament - nici macar pentru binele familiei. Elidand ideea de iubita, Shane nu tinea la nimeni in afara de el - si o apropiere fata de brunet. Acum scrasnea din dinti, realizand ca era stapan pe situatie - trebuia sa se comporte ca atare. Si ce anume inseamna iubire la tine? O relatie pe bani ? Te-am cumparat si ma iubesti ? Min, nu asta e . Daca nu mi-ai apartine .. daca din tampenie as deveni sarac, ai continua sa fii alaturi de mine? Sau ai pleca pur si simplu fara ca eu sa stiu ?
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptySam Apr 06, 2013 3:19 am

Il privea cu atentie si incerca sa-si dea seama ce gandea ce gandea stapanul sau, de ce parea atat de chinuit de propile ganduri si daca el avea vre-o vina caci nu dorea sa-i creeze probleme stapanului sau. El era cel ce il salvase pe Min de la o viata mizerabila si dorea sa-l stie fericit, caci asta meritau toti cei ce ii faceau un bine brunetului iar Shane ii facuse numai bine inca de cand l-a cumparat.
Mari involuntar ochii cand ii auzi intrebarile, simtindu-se ranit din cauza lor caci nu se asteptase ca propiul stapan sa-l creada pe interes. Isi lasa capul aplecat in jos, framantandu-si usor mainile.
-Nu imi pasa cat de bogat esti sau cat de sarac vei fi, nu te iubesc pentru asta. Daca tu n-ai fi fost, cine stie unde ajungeam din cauza parintilor mei. Poate ca nici macar n-as mai fi in viata acum... Nu imi pasa daca vei pierde tot; eu tot am sa stau langa tine si am sa te sustin. Nu sunt pe interes... Nu ti-am cerut niciodata nimic...
Murmura el ultimele parti ale frazei, simtind ca avea sa planga foarte curand caci se simtea groaznic de ranit. Niciodata nu ii ceruse ceva si nu se astepta sa primeasca lucruri scumpe din partea lui caci le ura si totusi, el il credea pe interes.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptySam Apr 06, 2013 3:43 am

Il privea, asemanandu-l cu un pic pisoi speriat, caci observa modul in care-si freca palmele intre ele. Surase, apropiindu-se de el, stragandu-l in propriile brate si-l saruta pe frunte. Poate ca intrecuse oarecum limita spunandu-i toate acele lucruri, insa daca nu ar fi facut-o, insa s-ar chinui sa-si raspunda singur la acele intrebari. Isi trecu degetele peste ochii brunetului, sesizand ca i s-au umezit, dupa care-i saruta pleoapele. Era atat de micut incat el cerea protectie - nu-l putea privi ca pe o simpla unealta vorbitoare. Trase puternic aer in piept, expirandu-l violent.Stiu.Ingana scurt, dupa care-i cuprinse o mana intre ale sale, ducand-o pana-n dreptul buzelor sale, pe care si le presape pe suprafata acesteia. De asta il cucerise atat de usor pe Shane - pentru ca indiferent ce ii spunea, el nu fugea si-i ramanea la fel de supus ca de obicei. Inocenta era doar o alta calitate pe langa cele pe care le avea deja. Rase la acest gand, dupa care-si lasa palmele la nivelul gatului acestuia, cuprinzandu-l tandru cat sa-i aplece usor capul intr-o parte si sa-l sarute din nou. Degetul aratator era fixat pe muchia maxilarului sau, in timp ce privirea-i cerceta contructia fetei. Era atat de perfect cat se inrosea, cand il privea atat de sfios - ii cerea sa-l devoreze.Iar eu nu voi lasa sa se intample asta. Vom imbatrani impreuna Min. Ii spuse amuzat, caci el nu avea de gand sa imbatraneasca prea curand - dar asta nu statea la latitudinea lui, nu ?Haide acasa. Parca mi-a pierit cheful de piscina. Ingana, intregul camp vizual axandu-i-se asupra bustului acestuia ce era inca descoperit. Esti atat de bun. Nu pot permite nici sa te vada altcineva. Spuse amuzat, dandu-si jos prosopul si punandu-i-l acestuia pe umeri. Poate ca exagerase - insa Shane era o fire cu mult prea posesiva si geloasa. Poate ca asta era si motivul pentru care nu dorea sa se indragosteasca. Si vreau sa-mi ceri.. vreau sa vad ca doresti totul, sa simt ca-ti pot da acel tot. Continua, mana sa cautandu-i-o pe cea a brunetului si tragandu-l usor in linie cu el pana iesi din baie si chiar mai mult. Intr-adevar ; nu era cea mai normala relatie intre doua pozitii sociale atat de diferite, insa Allen nu era incadrat in tiparul perfect al omului ce domina.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptySam Apr 06, 2013 3:54 am

Se lasa imbratisat de acesta ca apoi sa-l lase sa-i stearga lacrimile, intrebandu-se de ce trebuia sa fie ca o mironosita si sa planga din orice insa, asa era firea lui si se simtise ranit de vorbele stapanului sau dar, acum ii era mai bine. Saruturile si tandretea acestuia il incalzeau pe interior si il faceau sa se simta bine, rusinat, dar totusi bine. Obrajii lui erau iarasi trandafirii dar nu ii pasa de acest aspect, atata timp cat stapanul sau intelese ca Min nu avea sa-l paraseasca, indiferent de ce s-ar intampla.
Ii raspunse la sarut, usor stangaci dar totusi o facuse, simtindu-si inima cum ii batea in piept ca o nebuna, facandu-l pe Min mai rusinos ca niciodata caci nu era obisnuit ca propiul stapan sa-l sarute atat de des.
Privirea ii era indreptata spre Shane iar pe buze ii aparu un zambet dulce si larg, fericit din cauza ca acesta ii spuse ca aveau sa imbatraneasca impreuna, fiind tot ce-si putea dori vre-odata.
Nu vroia bani, nu vroia lucruri scumpe sau haine- tot ce vroia era sa-l faca fericit pe stapanul sau. Dadu afirmativ din cap, semn ca si el vroia sa mearga acasa, trangand prosopul de pe umerii lui cu o mana.
-Nu trebuie sa imi ascunzi trupul atat de mult. Nimeni nu s-ar uita la un sclav ca mine.
Ofta usor caci stia ca asta era adevarul iar Min niciodata nu se considerase atragator, ca sa isi faca griji ca cineva ar fi dezvoltat un interes mai aparte pentru el.
-Dar nu vreau nimic...
Murmura el in timp ce il privea si se lasa tras de catre acesta spre iesirea din baie, ba chiar si dupa ce au iesit. Chiar nu isi dorea nimic din partea lui. Vroia doar sa-l lase sa-i fie sclav multi ani de-acum incolo.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptySam Apr 06, 2013 9:06 am

Surase cand acesta mentionase de faptul ca-i acoperise corpul, dand usor indiferent din umeri. Nu-i pasa - vroia sa-i ascunda detaliile perfecte ale abdomenului, ale coapselor usor conturate si daca ar putea.. totul. Simtea ca ii apartinea, ca detinea trupul brunetului in ambele maini - il simtea. Datorita gandurilor sale exagerate, Shane se intoarse si-l saruta din nou pe tanar, lasandu-si mainile pe umerii sai si dezvelindu-i de prosopul ce-i ascundea. Se indeparta milimetric de chipul sau, sarutandu-l din nou pe nas, dupa care-i facu scurt cu ochiul. Acum nu mai e nevoie sa te ascund. Esti al meu. Ii ingana la ureche, ca apoi sa se apropie de marginea piscinei, razgandindu-se cu privire la decizia anterioara. Il lua pe Min de mana, tragandu-l deasupra propriilor picioare, strangandu-l la piept. Soarele insa nu-i permitea prea mult timp acea atingere corporala, caci transpira intr-un mod iritant. Nu-mi pasa ce esti. Te vad ca persoana ce ma schimba in fiecare moment si pe care as saruta-o de fata cu oricine. Cand te privesc, innebunesc. Murmura, lasandu-si picioarele atinse de apa, moment in care-si lasa capul pe spate, inchizandu-si ochii. Adora acest loc ; adora persoana de langa el si tot ce simtea. Nu dura insa prea mult caci cineva se impiedica intr-un mod sau altul, lovindu-l in cele din urma si pe Shane. Barbatul murmura cateva injuraturi, ridicandu-se de jos si-si duse mana stransa la nivelul gatului acestuia. Nu gasea tantrete in relatia cu celelalte persoane - de fapt, era un adevarat maniac al masacrului; si din fericire , Min il cunoastea deja prea bine. Scrasni din dinti, privind in jur si realizand ca nu era singur - bineinteles ca nu-l interesa asta, insa nu dorea complicatii. Trase puternic aer in piept, simtind cum tamplele si venele ii pulsau de nervi. Isi retrase in cele din urma mana, privind inspre brunet si facandu-i semn sa-l urmeze. Starea sa de binedispunere tocmai luase sfarsit prin asta. La naiba sa-l ia de idiot. Aproape ca era sa cad cu totul in piscina. Ingana, asteptand ca baiatul sa ajunga in dreptul sau, ca apoi sa-l sarute zambind pe frunte. Probabil daca nu era el acolo , lucrurile ar fi stat diferit - acesta si era motivul pentru care-l adora.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyDum Apr 07, 2013 4:45 am

Isi indrepta privirea spre acesta cand s-a intors si i-a acceptat sarutul, desi acest lucru l-a facut si mai rusinos de cat era, avand in vedere ca erau in vazul tuturor. Rosise puternic cand ii auzi cuvintele la ureche si zambi, dand usor afirmativ din cap in timp ce privea in jos caci nu putea sa-si priveasca stapanul in ochi in astfel de clipe; l-ar fi facut si mai rusinos si ar fi rosit si mai mult.
Il urma pana la marginea piscinei cand observa ca stapanul lui nu mai vroia sa plece, lasandu-se asezat deasupra picioarelor acestuia, privind usor alarmat in jur caci toti ii puteau vedea iar un stapan ce statea in modul asta cu sclavul lui atragea mereu privirile curiosilor iar Min nu vroia sa-i cauzeze probleme.
Se calma totusi cand a fost strans la pieptul sau, privindu-si atent si usor imbujorat stapanul in clipa cand ii vorbise. Cuvintele acestuia mereu erau dulci si il cucereau pe Min, chiar daca nu ar fi trebuit ca asta sa se intample. Brunetul oricum isi iubea foarte mult stapanul si mereu il va iubi, indiferent de ce se va intampla, chiar si daca acesta va ajunge sa se casatoreasca cu tipa aia pe care, sincer, Min nu putea sa o sufere absolut deloc.
Zambi si isi inchise ochii, lasandu-se complet relaxat la pieptul acestuia pana in clipa cand a simtit cum cineva ii bruscheaza, lucru ce l-a facut sa se agate de gatul lui Shane, ca sa nu ajunga in apa. Isi privea ingrijorat stapanul si se ridica odata cu el, inima oprindu-i-se in loc cand a vazut ceea ce acesta facea.
-Stapane...
Murmura el speriat caci nu vroia ca Shane sa faca ceva necugetat si sa aibe apoi probleme insa, ca si sclav, nu avea nici un drept sa intervina, oricat de mult si-ar fi dorit asta.
Ochii sai invocau teama pe care o simtea in acel moment iar mainile si le framanta intre ele ca sa se poata abtine din a nu se baga. Cand cearta a luat sfarsit si stapanul l-a chemat, Min se grabi spre el caci nu vroia sa-l faca sa astepte, mai ales acum cand era nervos, zambind usor stangaci cand a fost sarutat pe frunte.
-Esti bine, stapane?
Intreba ingrijorat, privindu-l la fel.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyDum Apr 07, 2013 1:31 pm

Nu stia de ce, insa la auzul intrebarii acestuia Shane surase - brunetul mereu isi facea griji, indiferent care ar fi fost diferenta dintre el si potentialul adversar. Sfarsi printr-un zambet binedispus, facandu-i semn sa se apropie mai mult, astfel incat sa-l muste usor de umar.Nu-ti mai fa atatea griji. Nici macar maica-mea nu e asa. Ingana pe un ton aparent serios, dupa care-i cuprinse mana intr-a sa, pana cand , fara a sesiza, ajunsese in interiorul casei. Oarecum crispat, ii dadu drumul la mana, stiind ca nu era intocmai locul potrivit pentru asemenea atingeri. Pasi de unul singur in camera sa, lasandu-se in sezut pe marginea patului ; coatele si le fixa pe picioare, sustinandu-si tamplele cu propriile degete. Vroia o viata normala, insa in acelasi timp il dorea si pe Min - cu toate acestea, stia ca nu putea sa-l ia pur si simplu, cum se intampla cu celelalte persoane. Faptul ca acesta era al sau, in serviciul lui, il ajutase sa se apropie de brunet. Ofta, strigandu-l pe tanar, ridicandu-se agitat in picioare si privi spre usa, pentru a surprinde momentul in care va intra. In seara asta vreau sa dormi cu mine. Nu vreau ceva intim, ci doar sa te am alaturi. Murmura privind ceasul de pe perete, astfel convingandu-se de ora tarzie. Nu stia cat meditase sau cum trecuse timpul, insa se pare ca nu asta il interesa. Du-te, ia-ti ceva de imbracat si vino inapoi, insa fara sa te vada mama. Ii zise, intre timp dezbracandu-se doar pentru a-si lua o pereche noua de boxeri. Era destul de cald, iar hainele nu pareau intr-atat de importante.Se intinse pe o parte a patului, fixandu-si ambele antebrate peste ochi. Continua sa-si muste agitat buzele, gandindu-se la o alternativa a situatiei - sau de fapt, de ce s-ar gandi cand el nu e indragostit de Min? Putea face ce vroia cu acesta. Ii apartinea deja. Murmura cateva injuraturi, simtind ca-l dorea doar daca acesta i-ar fi cerut - si totusi, nu credea ca ar fi posibila aceasta postura pentru brunet.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 3:17 am

Nu putea sa nu-si faca griji, avand in vedere cat de important era Shane pentru el si ura ca intra in atat de multe certuri si ajungea sa se bata mai tot timpul. Niciodata nu putea sa stie ce avea sa se intample si din cauza asta nu vroia ca acesta sa mai intre in conflicte si sa riste sa pateasca ceva grav. Min nu ar fi suportat...
Il urmara pana ce au ajuns in casa apoi privi in jur, realizand ca era cam liniste si se intreba unde era restul familiei insa, lasa gandurile astea de-oparte si il privi pe stapan cum pleca singur spre propia camera. Min ofta usor si se indrepta si el spre propia camera ce era fata in fata cu cea a lui Shane si ramase acolo pana in clipa cand a fost strigat.
S-a gandit la multe lucruri in acele ore de singuratate si il intrista faptul ca trebuiau sa se poarte atat de rece unul cu celalalt cand erau in casa si asta doar datorita mamei lui care, se parea ca nu putea sa-l suporte deloc pe Min si il vedea mai mult ca pe o amenintare dar brunetul nu putea sa inteleaga dece.
In clipa cand a fost chemat, s-a ridicat din pat si a intrat usor in camera stapanului, fara a face prea multa galagie. Se opri la cativa pasi de usa si il ascultase atent, dand afirmativ din cap. Avea sa ii faca pe plac, orice-ar fi.
Parasi camera si intra intr-a sa, luandu-si pe el o pereche de boxeri noi si un tricou lung ce ii venea ca o rochita, cu umerii goi. Mereu dormea asa caci era foarte comod si pe caldura asta nu ar fi suportat sa doarma altfel.
Isi parasi propia camera si avuse grija ca sa nu fie vazut de absolut nimeni, intrand in camera stapanului. Inchise usa usor in urma lui, rasufland usurat ca reusise sa-i faca pe plac stapanului si ca nu a fost prins de mama acestuia.
-Nu am fost vazut. Defapt, nici nu cred ca este cineva acasa...
Spuse pe o voce soptita si se apropie usor de pat, de stapanul lui, privindu-l prin intuneric caci camera era usor luminata de felinarele de afara.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 3:48 am

Isi fixa privirea asupra lui Min, cand ii observa silueta, oftand si tragandu-l de mana pana ce ajunse deasupra sa. Detesta cand lucrurile se miscau incet, iar brunetul nu facuse o exceptie nici de data aceasta. Shane zambi, lasandu-si dantura perfecta la vedere, ca apoi sa se roteasca astfel incat Min sa fie sub el. Se apleca, sarutandu-l apesat pe buze, apoi la baza gatului, trecandu-si usor degetele pe suprafata piciorului drept al acestuia. Il adora. Nu lua in considerare ceea ce el murmura mai devreme, insa acum era captivat de chipul perfect nuantat de lumina slaba a incaperii. Inghiti in sec, ridicandu-si cu lejeritate mana pana-n dreptul obrazului sau. Cred ca au iar vreo sedinta importanta. Ingana, lasandu-se pe partea sa de pat si privind inspre tavan, pierdut. Isi intredeschise buzele, respirand usor, dupa care se ridica in sezut. I se parea lui sau chiar era obsedat sexual ? Tusi scurt la acest gand, ridicandu-se din pat, coborand inspre bucatarie pentru a-si lua un pahar de tarie. Cand se intoarse in camera il vazu pe brunet, in acelasi loc, razand - poate nu-l iubea pe Min, dar cu siguranta ii admira loialitatea. Stii ? In trecut era o perioada tot la fel, cu sclavi si stapani. Cred ca ti-e cunoscut termenul de senior. Oricum, nu asta e ideea. Ceea ce vreau sa spun este ca la o perioada de timp, rolurile li se inversau pentru trei zile. Mi se pare interesant, iar avand in vedere ca tu lucrezi pentru mine de multisor, considera noaptea asta a ta. Faci ce vrei cu ea si cu mine. Dormim, te prostesti dandu-mi ordine sau ce vrei tu. Murmura , lasand paharul pe noptiera si intinzandu-se astfel incat sa-l muste de umar, urcand inspre gat si oprindu-se cu dintii pe muchia maxilarului. Ti se pare potrivit? Crezi ca faci fata? Intreba amuzat, indepartandu-se usor si facandu-i cu ochiul.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 7:21 am

Se lasa tras de mana si se sprijini in maini deasupra lui, acea pozitie fiind destul de stanjenitoare totusi insa, cand acesta s-a rotit, Min se agatase bine de gatul stapanului sau caci il luase prin surprindere si il speriase putin.
Obrajii ii erau iar de culoare trandafirie si ii raspunse la sarut, usor stangaci de felul sau, ca apoi sa isi muste usor buza inferioara cand buzele acestuia i-au ajuns la baza gatului, un loc extrem de sensibil pe langa gatul propiu-zis iar degetele acestuia ii ofereau fiori in intregul corp caci nu era obisnuit sa fie atins astfel.
Inima ii batea cu putere si ii privea chipul stapanului sau prin intuneric, incercand sa-l vada cat mai bine insa ii era greu. Il urmari totusi cu privirea pana ce acesta parasi camera, oftand adanc. Nu stia cum avea sa reziste in ritmul asta. Cu siguranta inima ii va iesi din piept intr-o buna zi si asta numai din cauza lui Shane.
Ramase tacut in camera si se ridica in sezut, tinandu-si genunchii stransi la piept, asteptand ca stapanul sau sa se intoarca. Nici nu se miscase din loc ci doar se gandea la tot felul de lucruri, la trecutul sau si la viitor, observand cat de incert putea sa fie. Practic, Min traia de pe o zi, pe alta caci mama acestuia il cam ura si putea oricand sa scape de el.
Isi indrepta privirea spre acesta cand isi facu simtita prezenta si cand incepu sa vorbeasca, ramanand surprins de acea propunere.
-Dar stapane! Nu se cade sa fac asa ceva! Nu as putea sa-ti dau ordine niciodata, nici macar pentru o noapte....
Spuse in timp ce ii simti acele sarutari si usoare muscaturi, inghitind in sec caci se simtea excitat iar asta nu era deloc o idee buna.
-N-nu cred ca e bine sa facem asta...
Rosi puternic, ca apoi sa-si ascunda chipul intre palme caci era foarte rusinat de tot ce se intampla. Shane chiar nu se mai satura sa-l tachineze si sa-l faca sa roseasca!
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 7:35 am

Surase cand il auzi, indepartandu-se cat sa-i poata privi chipul imbujorat. Isi intretaiase degetele cu cele ale lui Min, inclinand intelegator din cap, realizand acum ceea ce el ii ceruse. Si totusi, i se paruse incitanta ideea pe moment - dorea sa vada cum este sa fii intr-o ipostaza de acest gen. Il saruta fugitiv pe buze, asezandu-se in sezut pe mijlocul patului, tragandu-l pe tanar peste propriile picioare. Min, esti cel ce ma poate salva. Ingana in timp ce-si trecea buzele peste tamplele baiatului. Nu vreau sa ma casatoresc cu o fata. Mi-e sila.Continua, cat sa inteleaga la ceea ce se referea, intre timp lasandu-si mainile pe sub tricoul acestuia si-si pozitiona palmele pe fesele sale. Nu ma pot insura cu tine ca si sclav. De aia, te eliberez din acest post. Renunt. Ii zise, oarecum nesigur, caci nu stia daca se va intampla conform celor gandite de el. Nu vroia sa-l piarda, Min fiind singura persoana la care el tinea cu adevarat. Si in calitate de persoana libera, iti cer sa te casatoresti cu mine. Dar asta nu mai tine de mine, caci nu-ti mai sunt stapan. Continua, privindu-l in ochi, in timp ce isi ridica o mana, pe care si-o puse pe obrazul sau. Surase ca si rezultat la propria replica, neasteptandu-se ca la varsta lui sa fie atat de pornit pentru o persoana - si mai ales fata de una ce i-a fost atat de mult timp inferioara ca si clasa sociala. Stia ca asta insemna sa-si infrunte parintii, dar simtise nevoia sa o faca. Nu era ca si cum el isi impuse lucrul acesta; il capatase in timp . Inspira puternic aer in piept, simtindu-si vocea tremurand, spunandu-i lui Min cat de frumos era in momentele astea. Si intr-adevar ; i se parea cea mai frumoasa persoana pe care el o atinsese - vroia ca brunetul sa-l accepte si sa-i ceara tot ce dorea. Vroia sa traiasca normal langa el. Dar e in regula daca nu vrei. Poti continua sa lucrezi pentru mine. Nu ne va influenta cu nimic. Tu alegi daca vrei sa fii liber, ca si sot al meu, sau in continuare un sclav. Spuse pe un timbru usor apasat, ca apoi sa zambeasca slab.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 7:47 am

Se lasa asezat pe picioarele acestuia si il asculta cu atentie. Nici el nu vroia ca stapanul sa se casatoreasca. Nu o putea suporta pe tipa aia ingamfata si stia ca nu-i va fi bine acestuia langa cineva ca si ea insa, ce putea un simplu sclav sa faca in legatura cu asta?
Ofta in sinea lui ca apoi sa tresara usor cand ii simti mainile pe fund, rosind si mai mult dar, isi pastra calmul caci trebuia sa se obisnuiasca cu astfel de lucruri din partea lui Shane.
Mari involuntar ochii cand auzi ca vroia sa-l elibereze din statutul de sclav al sau, inima oprindu-i-se de-a binelea cand a aflat si motivul. Era atat de socat incat nici macar nu putea sa clipeasca sau sa se miste. Acel ''iti cer sa te casatoresti cu mine'' ii tot rasuna in cap si ii lovea puternic toate simturile. Era un om liber acum si era deja cerut in casatorie chiar de fostul stapan iar asta ii zguduise intreaga lume.
Nici nu a mai fost atent la ce-a spus acesta, nu a mai fost in staresa-l asculte si incepu sa planga ca un copilas mic, fiind groaznic de fericit ca Shane il vedea astfel si ca vroia sa-l ia de sot si sa-si petreaca toata viata alaturi de el.
-Da, vreau! Vreau sa ma casatoresc cu tine! Vreau sa fiu al tau, nu vreau ca tipa aia sa se casatoreasca cu tine, nu vreau sa te pierd, vreau sa raman mereu cu tine! Vreau sa fiu sotul tau!
Spuse repede printre suspine de planset si se agata de gatul lui, strangandu-l puternic in brate. Nu mai vroia sa-i mai dea drumul, nu mai vroia sa-l imparte cu nimeni. Vroia sa fie numai si numai al lui caci el era cel ce il invatase pe brunet ce inseamna cu adevarat fericirea si il salvase si il iubea enorm de mult.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 7:59 am

Se incrunta cand ii privi lacrimile, lasandu-si ambele maini pe obrajii sai, stergandu-i-le. Nu suporta sa vada acea privire inchisa in modul respectiv. Insa nu asimilase prea repede raspunsul, realizand ca Min era cu mult mai fericit decat el s-ar fi asteptat. Isi duse varfurile degetelor pe spatele sau, lasandu-si-le in dreptul coloanei vertebrale. Zambi fericit, intinzandu-l pe pat ca Shane sa se sprijine in coate deasupra sa. Acum era un om logodit. Il socase oarecum asta, insa el ceruse acest statut. Surase, asezandu-se in dreptul lui Min, cuprinzandu-l in brate si sarutandu-l pe crestetul capului. Mama nu va accepta. Asa ca ne mutam printule. Nu vreau sa fie nimic care sa intervina sau sa ne influenteze intr-un anume mod. Ingana in cel mai scurt timp, privind in continuare inspre tavan, ca apoi sa se aseze pe-o parte si sa-i urmareasca trasaturile faciale ale tanarului. In sfarsit, avea sa-i apartina in adevaratul sens al cuvantului. De acum, amandoi suntem stapani. Unul asupra altuia.Ii spuse, sprijinindu-se intr-un cot si aplecandu-se astfel incat sa guste din nou din aroma buzelor acestuia. Isi strecura limba pana-n cavitatea bucala a brunetului, intre timp Allen inchizandu-si ochii. Nu ar fi crezut ca destinul sau avea sa se rezume intocmai la o persoana de acelasi sex, dar acum realizase ca nu ar putea fi cu nimic diferit. Statea in firea lui sa-l iubeasca pe Min. Dar asta nu inseamna ca nu vei continua sa ma trezesti cu ceaiul in fiecare dimineata. Sunt unele responsabilitati pe care vei continua sa le ai. Ingana pe un ton glumet, lasandu-si mana libera sa i se strecoare pe sub tricou, pana ajunse la abdomenul acestuia. Era atat de micut incat trupul sau cerea protectie. Ocoli cu aratatorul de cateva ori buricul acestuia, dupa care se apleca din nou, muscand pielea sa de la nivelul gatului. Ba chiar mai mult. In luna de miere, vei avea si alte indatoriri. Cum ar fi sa-ti satisfaci sotul tau adorabil. Spuse, tragandu-l mai aproape de el si ducandu-si mainile in jurul taliei sale.Min. Iti ador numele, pielea, buzele, caracterul.. Sopti in timp ce saruta toata muchia maxilarului, muscand pe alocuri.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 8:11 am

Il alsa sa-i stearga lacrimile dar acestea continuau sa apara caci Min era prea fericit ca sa se poata stapani macar pentru o clipa. Numai cand se gandea ca Shane avea sa fie numai al lui si ca nu va iubi pe nimeni altcineva decat pe el, lacrimile isi faceau din nou aparitia si incepea sa planga si mai mult.
Se las aintins pe pat si cuprins in bratele acestuia, icnercand totusi sa se opreasca din plans caci de-acum incepuse sa fie usor patetic, si reusi in clipa cand Shane incepu sa vorbeasca. Vocea lui il calma mereu si o adora, impreuna cu fiecare particica din acesta.
-Nu imi pasa unde vom merge si ce vom face. Vreau doar sa fiu cu tine... Shane...
Era prima data cand ii pronunta numele insa, uite ca o si facuse. Acum nu mai era sclav, ci era si el stapan, asa cum insusi viitorul lui sot a spus iar daca il va numi incontinuare stapan, ar fi fost o adevarata prostie. Nu avea sa-i permita acelei femei sa-i desparta. Ea nu a simtit niciodata adevarata iubire si fericire asa ca nu avea dreptul sa intervina intre ei.
Ii raspunse la sarut si isi desprinse buzele ca sa-i faca mai mult loc, simtindu-se infierbantat din cauza acelui sarut atat de intens si a atingerilor destul de intime cu care Shane il alinta.
Chipul lui Min se rosi groaznic de mult cand pomenise de luna lor de miere si de lucrurile ce aveau sa se intample intre ei atunci insa, nu ii pasa deloc.
-Am sa fac tot ce vei dori. Am sa-ti servesc ceaiul si am sa incerc din rasputeri sa te satisfac pe deplin. Te iubesc, Shane...
Se cuibari la pieptul acestuia, zambind larg dupa ce rosti acel ''te iubesc'', urmat iarasi de numele lui. Se simtea ciudat sa spuna toate lucrurile alea insa, era ciudat de bine si de placut si vroia ca el sa sie ce simtea Min pentru el.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 8:30 am

Rase cand il auzi, sustinandu-l printr-o simpla inclinare a capului. Se simtea indragostit de inocenta lui Min, de trupul sau si de persoana lui. Ochii i s-au inchis treptat, ca apoi sa inghita in sec, lasandu-se prada senzatiilor puternice ce-i incercau trupul. Insa si-i deschise, contrastandu-se cu privirea tanarului ; privire ce-l facu pe Shane sa se simta iubit si sa iubeasca. Stia ca Min avea sa-l rasfete, cum o facuse si pana acum; insa asta nu insemna ca avea sa-l mai considere in continua un sclav - acum atat el, cat si baiatul aveau acelasi statut social, insa cu o diferenta din punct de vedere material. Insa asta nu constituia o problema pentru Allen ; de fapt, nu se gandise niciodata la acest lucru. Avuse pana acum bani, insa niciodata nu se simtise atat de stapan pe sine cum era acum. Tusi scurt, muscandu-si buza inferioara si-si trecu varfurile degetelor peste obrazul lui Min. Era atat de frumos, de fin .. al sau. Vroia sa-si creeze o lume doar a lui si a brunetului, departe de orice ii inconjura in momentul acesta - sau cel putin, se simtea in propriul univers acum, ca-l tinea in brate si singurii confidenti erau cei patru pereti. Dar chiar si asa, siguranta ii invaluise trupul, facandu-l sa-si doreasca absolutul. Stia ca brunetul ii va oferi asta; stia. Se trezise insa din meditatie cand tanarul ii spuse ca-l iubeste, Shane privindu-l incruntat, caci nu intelesese pe moment ceea ce insinuase - insa acum realizase. Zambi, in timp ce-si musca buza inferioara, dupa care-l saruta apasat pe acestea. Si eu Min. Te iubesc mai mult ca orice. Ingana, tinandu-si fruntea sprijinita de a sa si mainile fixandu-si-le pe obrajii lui. Sa nu te indoiesti de asta. Continua pe un ton stins, fiind o atmosfera cu mult prea calma pentru a ridica tonul. Ne-am putea lua un animal de companie. Adica .. mi-ar face placere sa te vad intr-o ipostaza gen. Nu vom putea avea copii, stii ? Dar nici nu vreau. Maica-mea vrea mostenitori, dar eu ii urasc inca inainte de a se naste.Ar fi o durere de cap; o galagie infernala ce mi-ar fi intiparita-n minte. Intelegi ce spun? Intreba, sperand ca Min sa-i impartaseasca ideea . Stia ca este ciudat sa urasti niste fiinte nevinovate, ba chiar nedrept, insa astfel se nascuse.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 8:45 am

Isi lasa obrazul mangaiat caci adora sa-i simta atingerile tandre ale logodnicului si asta il facea foarte fericit. Il facea sa se simta iubit si, pentru prima data in viata, important. Ii accepta toate saruturile si ii raspunse la ele, intelegand abia acum de ce indragostitii obisnuiesc sa se sarute atat de mult si ii placea lucrul asta.
Il asculta atent, zambind larg si fericit, Shane devenind pentru el centrul universului sau. Atat de important si fara termen de comparitie. Niciodata nu a crezut ca se poate indragosti atat de mult si atat de repede de cineva dar era feircit ca o fause.
-Da, un animalut suna foarte bine. Nici mie nu-mi plac copiii dar tare mult as vrea o pisicuta sau un catelus de statura mica. Mereu mi-am dorit un aminal de companie.
Chicoti fericit, fiind total de-acord cu acest lucru caci in copilarie nu a avut nici un animalut desi isi dorise unul foarte mult iar acea dorinta crescuse odata cu el. Daca aveau sa-si ia unul, se vor simti ca o adevarata familie iar asta era cel mai important. Departe de toata lumea ce le vroia raul, ei vor fi fericiti.
-Cand ne vom muta? Tare imi este frica ca mama ta va afla si ma va alunga. Nu m-a suport inca de cand am venit aici si stiu ca daca nu erai tu, ar fi scapat de mine de foarte mult timp. Nu vreau sa te pierd din cauza ei...
Spuse pe un ton trist ca sa-l priveasca ingrijorat in ochi caci nu vroia ca fericirea lor sa se naruie din cauza unei cotoroante ca ea, care nu este capabila sa se bucure de fericirea altora, de fericirea propiului ei fiu.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 8:53 am

Ii zambi cu subinteles, surazand din cand in cand, caci si el isi dorea o astfel de viata. Si poate ca parea neobisnuit pentru tiparul sau de om, insa se pare ca se inselase. Se incrunta cand o aduse in vorba pe mama sa, oftand. Intr-adevar; poate reprezenta un pericol pentru relatia lor, de aceea nici nu o suporta. Esti viitorul meu sot. Nu mai esti un sclav ca sa te alunge. Daca ea tipa, tu tipi. Nu-mi pasa. Nu te voi lasa sa pleci de langa mine. Ingana pe un ton ridicat, intrigat de aceasta idee, insa se calma imediat ce ii intalnise privirea lui Min. Iubitule, esti al meu. Iar eu sunt al tau. Intelegi ce inseamna asta? Ai mai multe drepturi decat are ea. Ii spuse, sarutandu-l apasat pe buze, dupa care-si inchise ochii. Nu avea sa permita ca mama lui sa intervina sau sa influenteze intr-un anume mod relatia lor. Era si singur stapan pe situatie - nu avea nevoie de dirijor. Ii trase trupul brunetului mai aproape de al sau, muscandu-i buza inferioara, ca apoi sa-s treaca limba peste aceasta. Stia ca Min nu ar face fata ; nu era genul de persoana ce putea domina - era doar tiparul omului supus si inocent. Vreau sa ma aperi intr-un mod salbatic. Sa-mi arati cat de hotarat esti; vreau sa treci peste oricine ca sa fii cu mine. Ii zise, dorind sa-i impuna putina hotarare - dorea sa-l vada astfel, sa-l faca sa simta ca Min constientiza cine era Shane pentru el. Cand cineva iti apartine, nu conteaza ceilalti. E al tau . Ca de exemplu, tu ai fost sclavul meu. Nu ma interesa altceva in afara de tine. La fel si tu trebui sa faci. Am zis ca suntem unul stapanul altuia; comporta-te ca atare. Continua in timp ce-i mangaia obrazul, privirea cazandu-i asupra conturului buzelor sale.
Sus In jos
Min Atsushi
Slave
Min Atsushi


Mesaje : 22
Data de înscriere : 04/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyLun Apr 08, 2013 9:25 am

Il asculta cu atentie si dadu afirmativ din cap, intelegand ce vroia acesta sa spuna. Trebuia sa inceteze sa mai creada ca inca era un sclav si trebuia sa ia masuri ca sa se asigure ca nimeni nu-l va fura pe Shane si ca nimeni nu se va baga intre ei, mai ales mama acestuia. Desi ii era greu sa inceapa sa se comporte ca un om cu un statul social normal, dupa atatia ani in care a fost sclav, trebuia totusi sa faca un efort si sa se comporte ca atare.
Ii raspunse la sarut si zambi, fiind foarte hotarat sa isi inceapa noua viata in forta. Pana ce ei se vor muta, trebuia sa ii tina piept mamei lui cat de mult putea, trebuia sa fie tare si sa nu se lase calcat in picioare de aceasta, cum facuse pana acum.
-Am sa te apar cat de salbatic voi putea. Nu am sa o las pe mama ta sa te ia de langa mine, nici pe fosta ta logodnica sa se bage intre noi. Esti doar al meu acum!
Spuse serios, fiind prima data cand afisa o astfel de seriozitate dar nici nu se gandea sa fie astfel, nu cand in joc era toata fericirea lui si tot ce iubea.
-Ma simt ciudat totusi...Sunt fericit dar corpul imi arde de parca cineva mi-a dat foc...
Spuse in timp ce se imbujora caci nu stia ce se intampla si ii era si putin teama. Nu mai simtise niciodata asa ceva dar, intr-un fel, era placut. Isi puse mainile pe pieptul lui Shane si stranse usor din pumni, inghitind in sec, simtind cum avea sa se sufoce si asta nu era din cauza caldurii din camera. Ceva se intampla cu corpul acestuia si nu stia ce anume.
Sus In jos
https://slaves.forumgratuit.ro
Shane A. Ludwinski
Master
Shane A. Ludwinski


Mesaje : 19
Data de înscriere : 05/04/2013

I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart EmptyVin Apr 12, 2013 2:09 pm

Il privi ca si trasnit, prinzandu-i incheietura mainii si sarutandu-i pumnul, ca apoi sa i-l desprinda usor. Rase, dupa care-si trecu grijuliu buzele peste obrazul sau; intr-adevar - era atat de fierbinte, incat il infiora si pe Shane. Cat de inocent putea fi logodnicul sau ? Avea sa afle. Zambi amuzat, ridicand lejer din spranceana. Nu a fost logodnica mea. Nu-mi plac responsabilitatile. Esti prima persoana pe care am cerut-o in casatorie. E adevarat ca s-a atins de cateva ori acest subiect, dar nimic serios.Ingana la urechea tanarului, ca apoi sa-i sarute lobul. In comparatie cu Allen, trupul lui Min era atat de mic, incat parea perfect pentru a-l devora. Isi lasa buzele sa-i atinga buza gatului, in timp ce o mana se strecurase pe sub tricoul brunetului, atingandu-i suprafata boxerilor. Surase, dupa care se rotise astfel incat sa fie deasupra acestuia, frecandu-si usor corpul de cel al baiatului din fata sa. Adora sa-i vada buzele cum se contrastau cu tenul lui, ochii ce pareau a privi mai departe de propria persoana. Toate aceste lucruri il speriau; pentru ca deseori avea senzatia ca Min stie mai multe despre el, decat ar putea Shane sti. Insa, in ciuda acestor lucruri, il iubea. E normal. O luam usor. Ii spuse, concepand un nou sarut, insa unul fugitiv, ca apoi sa coboare din nou pe muchia maxilarului, oprindu-se doar cat sa i se permita sa-i dea tricoul jos. Isi musca buza inferioara cand ii vazul trupul, lasandu-si mana in boxerii sai. Musca-ma cand vrei, zgarie. Iubitule , iti apartin. Ii repeta pentru a se asigura ca intelesese ca acum era mai mult decat un sclav - aveau acelasi statut in momentul de fata. Degetele i se plimbau pe organul acestuia, in timp ce se asigurase ca scapase si de boxerii sai. Ii adora abdomenul atat de plat, dar nu doar atat - iubea totul la el. Iar cel mai mult aprecia inocenta sa. Zambi, stiind ca la varsta lui Min, el nu se obosea sa o faca doar cu una - din contra; nu ezita niciodata mai multe propuneri in acelasi timp.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I want to reconcile the violence in your heart Empty
MesajSubiect: Re: I want to reconcile the violence in your heart   I want to reconcile the violence in your heart Empty

Sus In jos
 
I want to reconcile the violence in your heart
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Master's Slave :: Mansion :: Piscină-
Mergi direct la: